Bukmacher TOTALBet zmniejsza przegrane na sporty wirtualne. Jak okaże się, że Twój kupon został przegrany bukmacher dokona zwrotu 100% stawki.


Bukmacher codziennie zwraca stawkę za przegrany kupon

Bukmacher codziennie zwraca stawkę za przegrany kupon

Promocja skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Ta akcja promocyjna aktywna jest dla typerów do 17 czerwca do godz. 23:59.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym jest zagranie kuponu pojedynczego, bądź wielozdarzeniowgo, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Dopuszczalne są jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 40 PLN. Kupony zagrane za środki bonusowe nie biorą udziału w tej promocji.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację od bukmachera Totolotek bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Jednak należy pamiętać, że w promocji bierze udział jedynie pierwszy kupon, który spełnia warunki tej promocji. Jednak każdego dnia do 17 czerwca można liczyć codziennie na jeden zwrot.

Kupon, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu 100% stawki!

Zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto gracza maksymalnie do 48 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

Bonus za rejestrację bez wpłaty

Warto jest pamiętać, że bukmacher TOTALBet oferuje na start bonus w wysokości 10 PLN i to bez dokonania wpłaty. Wystarczy założyć konto, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 50 PLN codziennie od legalnego bukmachera TOTALBet
Następny artykułNajnowszy pakiet dla nowych graczy od bukmachera Forbet. Bonus do 2050 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.