Lubisz typować zakłady na żywo? Jak tak, to na pewno musisz skorzystać promocji bukmachera Fortuna, który to zwiększa wygrane swoim gracom o 10% na zakłady z oferty LIVE.

Większe wygrane u bukmachera Fortuna o 10%

Większe wygrane u bukmachera Fortuna o 10%

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej wykonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 31 lipca, ale dostępna jest tylko w takich godzinach jak 13:30 – 14:00, 15:30 – 16:00 oraz 20:30-21:00.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać. Jednak obowiązkowo jest dokonanie do kuponu zdarzenia specjalnego: „Bonuslive 10%”. To wszystko sprawi, że bonus będzie aktywowany.

W promocji biorą udział jedynie kupony na których znajdują się zdarzenia z oferty na żywo.

Maksymalna stawka kuponu nie może być większa niż 500 PLN.

Z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony z wykorzystaną opcja Early Cash Out.

Warto jest wiedzieć, że limit kuponów na jednego gracza nie jest określony.

Kod promocyjny na Cashback „KOD500”

Wygrana zostanie zwiększona automatycznie o 10% pod warunkiem że gracz spełnił powyższe warunki promocji oraz jego kupon został rozliczony jako wygrany.

Bukmacher Fortuna: Darmowy kod promocyjny 2019

Bukmacher Fortuna oferuje darmowy bonus na start nowym klientom. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, a wówczas środki znajdują się na koncie gracza i to bez dokonania wpłaty.

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszego depozytu można liczyć na kolejne bonusy tj. zakład bez ryzyka oraz bonus rozwartości depozytu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowa gotówka za trafione kupony od bukmachera BetClick
Następny artykułBonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka u bukmachera Betfan
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.