Legalny polski bukmacher BetClic przyznaje bonusy swoim graczom za aktywność. Wystarczy zagrać co najmniej trzy kupony z tenisa, a w zamian bukmacher przyzna bonus równowartości wpłaty.

Darmowy bonus 50 PLN od BetClic

Darmowy bonus 50 PLN od BetClic

Akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a także wcześnie dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 2 do 8 września.

Gracz, który chce skorzystać z tej akcji musi się do niej zapisać. Należy to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej promocji kwalifikują się zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, których kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.80.

Bukmacher dopuszcza zarówno typy z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Jednak wszystkie muszą pochodzić z tenisa.

Stawka kuponu musi wynieść minimum 20 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Bukmacher Betclic przyzna graczom darmowe premie za spełnienie powyższych warunków promocji. Wystarczy zagrać co najmniej trzy kupony, aby otrzymać darmowe środki:

  • za zagranie trzech kuponów – bonus 25 PLN
  • za zagranie pięciu kuponów – bonus 50 PLN

Bonus znajdzie się na koncie gracza w dniu 9 września i to bez znaczenia jak zostały rozliczone kupony.

BetClic: darmowy kod promocyjny

Bukmacher BetClic przyznaje bonus na start w formie zakładu bez ryzyka. Chcąc z niego skorzysta należy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas rejestracji konta.

Jeżeli pierwszy kupon po rejestracji konta okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu 100% stawki za jaki został zagrany kupon. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSporty wirtualne: darmowe bonus za aktywność od bukmachera LvBet
Następny artykułMistrzostwa Europy w siatkówce bonus od bukmachera BetClic
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.