Analizujesz, co musiałoby się stać, byś zarabiał więcej pieniędzy dzięki zakładom bukmacherskim? Chcesz, aby Twoje wyniki finansowe uległy poprawie? I to możliwie szybko? Jakie kwestie są w tym temacie szczególnie istotne? Jeśli będziesz stosować nasze wskazówki w praktyce, to powinieneś zauważyć pozytywne zmiany na tym polu.

Graj tylko single

Wiele osób właśnie w tym temacie popełnia masę błędów. Mianowicie chodzi o to, że początkujący gracze obstawiają zbyt wiele zdarzeń na kuponach. Największym błędem jest typowanie tak zwanych taśm. Jeśli nie wiesz, co to znaczy, to uważnie przeczytaj nasz tekst. Taśmy są to kupony. Dość specyficzne, ponieważ składające się z kilkunastu albo nawet kilkudziesięciu wydarzeń. Jeśli chcesz wychodzić na plus dzięki obstawianiu w firmach hazardowych, to należy unikać ich jak ognia. O wiele lepszym wyborem są pojedyncze typy bukmacherskie. Innymi słowy, decyduj się na obstawianie singli. Warto podkreślić, że są to kupony, które składają się tylko z jednego wydarzenia. Nie da się zaś ukryć, że taka taktyka przynosi dużo większe powodzenie. Szczególnie jak na to spojrzysz w dłuższej perspektywie czasu. Jeśli będziesz bowiem grał tylko jeden typ, to masz o wiele większe szanse na wiktorie. Im więcej wydarzeń, tym większe szanse na przegraną. Uważaj zatem przede wszystkim na taśmy i nie daj się zwieść bardzo wysokimi ewentualnymi wygranymi, które tak naprawdę są realne… tylko na papierze.

Dokładnie analizuj obstawiane przez siebie wydarzenia

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię do obstawiania singli. Co jeszcze jest zaś ważne, by Twoje wyniki finansowe były o wiele lepsze? Jeśli chcesz je poprawić, to musisz także przyłożyć się do samego procesu typowania. Po raz kolejny rekomendujemy, by grać single. Jeśli będziesz obstawiał jedno wydarzenie, to będziesz miał analogicznie więcej czasu, aby wszystko dokładnie sprawdzić. Musisz zaś skupić się nie tylko na podstawowych kwestiach. Chcesz obstawić spotkanie piłkarskie z Premier League? W takim razie trzeba m.in. zweryfikować przewidywane składy. Niektórzy zawodnicy są kontuzjowani, a inni zawieszeni za kartki. Jeszcze inni nie zagrają z powodu koronawirusa, czy udziału w Pucharze Narodów Afryki itd. Należy zastanowić się, jak konkretne absencje mogą wpłynąć na wynik danego klubu. Zweryfikuj formę z kilku ostatnich tygodni. Skoncentruj się przede wszystkim na dyspozycji w spotkaniach domowych lub wyjazdowych. Co jeszcze jest ważne? Spotkania bezpośrednie (h2h) itp. Jak widzisz, jest trochę kwestii do sprawdzenia. Jeśli jednak weźmiesz je pod uwagę, to będziesz miał większe szanse na wygraną.

Odpowiednia stawka także jest bardzo istotna

Ludzie przede wszystkim rejestrują się w zakładach bukmacherskich, aby wygrywać pieniądze. Jest to możliwe. Musisz jednak zadbać o to, by stawki na Twoich kuponach były optymalne. Rekomenduje się zaś, by obstawiać (na początek) za około 2% posiadanego obecnie stanu konta. Wówczas jest np. małe ryzyko bankructwa. Dodatkowo przy odpowiedniej skuteczności można systematycznie powiększać swoje zarobki. Nastaw się na to, by wygrywać mniej, ale częściej. Wówczas Twoje ogólne wyniki finansowe będą bardziej okazałe.

Poprzedni artykułGwarantowane 90 PLN od Fortuny za obstawienie meczy
Następny artykułBonus dla graczy za obstawienie meczy z tenisa od Betclic
W Polsce legalne zakłady bukmacherskie stały się bardzo popularne po wprowadzeniu ustawy hazardowej. Dzisiaj można obstawiać u legalnych bukmacherów online bez żadnych przeszkód. Polski bukmacher STS oferuje obecnie najlepszy bonus bez depozytu 29 PLN - kod promocyjny: BETONLINE