Bukmacher STS przygotował ciekawy konkurs dla swoich graczy. Wystarczy obstawiać zakłady z sportów wirtualnych lub gier karcianych i walczyć o nagrody. Jest z pewnością o co, ponieważ pula nagród wynosi, aż 15 000 PLN.

Bonusy na sporty wirtualne i Betgames

Bonusy na sporty wirtualne i Betgames

Nie da się ukryć, że na przestrzeni ostatnich tygodni niezwykle dużą popularnością cieszą się chociażby sporty wirtualne, które obstawia duża ilość graczy niż miała miejsce jeszcze kilka tygodni temu. Sporo fanów ma również hit STS – Betgames, czyli gier karcianych online. Typerzy tam legalnie mogą grać chociażby w pokera, wojnę czy bakarat i to za prawdziwe pieniądze. Już wkrótce nowe gry karciane STS.

W związku z tym legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie”, w której to można wygrać extra gotówkę.

Ta akcja dostępna jest graczom wyłącznie w dniach od 8 do 19 kwietnia do godz. 23:59. Typer, który chce włączyć się walkę o nagrody obowiązkowo musi się zapisać do zapisać. Zrobić trzeba to w następujący sposób: zalogować się na swoje konto na www.STS.pl, po czym kliknąć w opcję „Dołącz”, która znajduje się w zakładce tej akcji.

Konkurs dla graczy u bukmachera.

Użytkownik, który spełnił te warunki może już obstawiać wyłącznie zakłady. Bukmacher STS dopuszcza w ramach tej oferty kupony SOLO i AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.50.

Minimalna stawka kuponu to 5 PLN, a mogą na nim wyłącznie znajdować się wyłącznie zdarzenia z sportów wirtualnych lub Betgames.

Betfan kod promocyjny

Gracz, który zagra kupony, które spełniają powyższe warunki promocji może liczyć na punkty, które są przyznawane w następujący sposób:

  • za kupony przegrane – stawka x 0,88
  • za kupony wygrane – stawka x kurs x 0,88

W ramach konkursu „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie” nagrody trafią do stu graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ na konto zwycięzcy trafi bonus o wartości 3 000 PLN:

PozycjaWysokość bonusu
1 Miejsce3 000 PLN
2 Miejsce2 000 PLN
3 Miejsce1 250 PLN
4-5 Miejsce750 PLN
6-10 Miejsce500 PLN
11-15 Miejsce250 PLN
16-25 Miejsce100 PLN
26-50 Miejsce50 PLN
51 – 100 Miejsce25 PLN

Środki znajdą się na kontach zwycięzców najpóźniej w dniu 24 kwietnia 2020 r. do godz. 23:59.

Kod promocyjny w STS:

Jak dobrze wiadomo na chwilę obecną obstawiać mecze wyłącznie przez internet. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne.

W związku z tym bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną wszystkim nowy użytkownikom. A mianowicie w skład pakietu powitalnego wchodzi:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości
  • darmowa premia równowartości depozytu do

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi pod podstawowym warunkiem, wpisaniu kodu promocyjnego — >> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 25 złotych dla typerów co tydzień na sporty wirutalne od STS.
Następny artykułPula nagród 25 000 PLN. Wygrywaj podwójnie w STS. Bonus dla graczy co tydzień.
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.