Śmiało można powiedzieć, że to już tradycja, że na przełomie roku odbywa się elitarny Turniej Czterech Skoczni. Z tej okazji bukmacher eFortuna online przygotował typerom extra promocją „4 Skoki Po Bonus”, w której to typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na dodatkową kasę.

Legalny bukmacher Fortuna nagradza typerów za obstawienie skoków

Legalny bukmacher Fortuna nagradza typerów za obstawienie skoków

Pomimo, że Biało – Czerwoni nie mają zbyt udanego początku sezonu to i tak liczymy cały czas na ich dobry występ. Największe nadzieje na pewno mamy z takimi skoczkami, jak Stoch, czy Żyła.

Natomiast legalny bukmacher www.eFortuna.pl oferuje limitowaną ofertę promocyjną „4 Skoki Po Bonus”, ale trzeba mieć na uwadze, że jest ona wyłącznie dostępna w następujące dni 29 grudnia oraz 1, 4 i 6 stycznia.

Bonusy dla typerów Turnieju Czterech Skoczni

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste i czytelne dla każdego. Wystarczy jedynie zawrzeć zakład SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, który będzie spełniał następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z oferty LIVE ze skoków narciarskich
  • minimalna stawka kuponu to 20 PLN

Jeśli gracz zagra kupon będzie mógł liczyć na dodatkową kasę:

  • 1 kupon za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami = bonus 10 zł w punktach FKP
  • 2 kupony za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami w 2 różne dni = bonus 20 zł w punktach FKP
  • 3 kupony za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami w 3 różne dni = bonus 30 zł w punktach FKP
  • 4 kupony za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami w 4 różne dni = bonus 40 zł w punktach FKP
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Warto jest wyłącznie znaczyć, że nie ma znaczenia, jak zakład został rozliczony! Wystarczy, że spełnia powyższe kryteria to i tak typer otrzyma dodatkową gotówką.

Jaki jest kod promocyjny w Fortunie 2022?

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na extra pakiet powitalny.

Juz za samo założenie konta typer otrzyma 20 PLN i to bez żadnego depozytu. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem do 600 PLN, zaś po dokonaniu drugiego depozytu na konto gracza trafi 2100 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A dodać trzeba, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEkspert + to szansa na 20 000 PLN za obstawianie meczy w Fortunie
Następny artykułGwarantowane 90 PLN od Fortuny za obstawienie meczy
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.