Bukmacher Totolotek oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start można otrzyma już darmowe środki. Maksymalnie na koncie gracza może znaleźć się nawet 2098 PLN.

Bonusy powitalne u bukmacherów

Bonusy powitalne u bukmacherów

Z tej oferty może skorzystać każdy typer który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Totolotek.

Krok pierwszy jaki trzeba wykonać w ramach te promocji jest to rejestracja konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmacherach www.totolotek.pl. Proces zakładania konta nie jest w żadnym wypadku skomplikowany oraz trudny, ponieważ zajmie graczowi dosłownie kilka chwil.

Następnie trzeba przejść proces weryfikacji danych, po którym można dokonywać już pierwszej wpłaty i cieszyć się z darmowych środków.

Bonus do 1000 PLN za depozyt od Totolotka

Bukmacher Totolotek przyznaje darmowe środki za dokonanie pierwszej wpłaty swoim graczom. Wysokość jaką typer otrzyma w prezencie jest uzależniona jedynie od depozytu, ponieważ wspomniany operator przyznaje jego równowartość:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty 600 PLN. W formie bonusu powitalnego otrzyma taką samą kwotę. To sprawia, że razem będzie posiadał 1200 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

1000 PLN jest to maksymalna kwota jaka może zostać przyzna graczowi w formie bonusu powitalnego. Środki znajdą są automatycznie na koncie typera po tym jak wspomniany operator dokona zaksięgowania wpłaty.

Darmowe środki na grę z aplikacji mobilnej bukmachera Totolotek

Jednak to nie wszystkie bonusy jakie można otrzymać. Wystarczy, że gracz zainstaluje na swoim urządzeniu mobilnym aplikację bukmachera Totolotek i dokona przez nią wpłaty.

W zamian wspomniany operator przyzna darmowe środki. Maksymalnie można otrzymać nawet 49 PLN.

Betfan kod promocyjny

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera Totolotek?

Na chwilą obecną bukmacher Totolotek nie posiada kodu promocyjnego. Jeśli taki będzie zostanie podany od będzie on opublikowany na naszej stronie.

Zupełnie inaczej wygląda sytuacji u bukmachera BetClic, ponieważ gracz, który wpisze kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym to może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 510 PLN.

Wówczas w razie przegranej wspomniany operator dokona zwrotu całej stawki, a maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs świąteczny u bukmachera BetClic z nagrodami. Pula nagród 15 000 PLN
Następny artykuł„Piłkarski Jackpot” u bukmachera BetClic. Pula nagród 10 000 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.