Bukmacher STS oferuje wszystkim nowym użytkownikom specjalny pakiet powitalny, w którym to gracze już na sam start mogą skorzystać z ciekawych bonusów. A mianowicie z zakładu bez ryzyka do 230 PLN, freebetu bez depozytu 29 PLN i premii za wpłatę własną do 1200 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego, a znajduje się on poniżej w artykule.

Bonus do 1459 PLN na start

Bonus do 1459 PLN na start

Śmiało można powiedzieć, że oferty bukmacherów z dnia na dzień stają się coraz bardziej bogatsze. Wynika to przede wszystkim z tego, że kolejne rozgrywki wracają po przerwie. Za nami przecież pierwsze potyczki w Premier League oraz Serie A.

To sprawiło, że legalny bukmacher STS oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to gracze już na sam początek mogą skorzystać z niezwykle ciekawych bonusów. W skład najnowszego pakietu powitalnego wchodzą zakład bez ryzyka do 230 PLN, bonus bez depozytu 29 PLN i premia za wpłatę własną do 1200 PLN.

Chcąc skorzystać z wyżej wymienionych bonusów trzeba dokonać rejestracji konta na stronie www.STS.pl. Należy jednak mieć na uwadze, że dokonać tego trzeba do 21 czerwca do godziny 23:59.

Aktualny kod bonusowy w STS:

Użytkownik, który chce skorzystać z najnowszego pakietu powitalnego musi mieć na uwadze, że swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Jednak warunek konieczny, jest to wpisanie hasła promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Trzeba wiedzieć, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Wówczas po rejestracji konta i poprawnej weryfikacji danych każdy gracz otrzyma pewne 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest nadmienić, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

Kod promocyjny w BetClic

Premia za wpłatę od STS. 1200 PLN dla wszystkich.

Na kolejne środki każdy gracz będzie mógł liczyć pod warunkiem, że dokona on swojego pierwszego depozytu. Wówczas bukmacher STS przyzna premię równowartości dokonanej wpłaty:

Przykład: Gracz wpłacił 550 PLN. Taką samą wartość otrzyma w gratisie, ale formie środków bonusowych.

Na uwadze trzeba mieć jednak fakt, że wszyscy typerzy mogą otrzymać maksymalną premię do 1200 PLN.

Zakład bez ryzyka w STS.

Nowością, jaka wchodzi w skład pakietu powitalnego u bukmachera jest Cashback, czyli zakład bez ryzyka, aż do 230 PLN.

Wystarczy zawrzeć dowolne zakłady bukmacherskie z oferty STS. Jak okaże się on wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej stawki, aż do 230 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEkstra 35 PLN za grę LIVE w STS.
Następny artykułMisja: Sport czyli wygraj 3 zakłady i odbierz 60 pln w Betclic Polska
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.