Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus dla swoich graczy za aktywność. Wystarczy na przestrzeni tygodnia zagrać kupony ze sportów wirtualnych na kwotę co najmniej 100 PLN, aby otrzymać darmowy bonus o wartości 20 PLN.

Bonus 20 PLN za aktywność od bukmachera

Bonus 20 PLN za aktywność od bukmachera

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Ta promocja trwa do 29 grudnia 2019 roku! Jednak składa się ona z okresów rozliczeniowych (etapów), które trwają od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godziny 23:59! Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunki tej akcji są jasne i przejrzyste. Wystarczy na przestrzeni jednego tygodnia zagrać kupon lub kupony na łączną sumę minimum 100 PLN. W obrocie biorą udział jedynie tylko te kupony, na których znajdują się zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Stawka każdego kuponu jest dowolna. Jednak trzeba wiedzieć, że z akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji w gratisie otrzyma bonus o wartości 20 PLN. I to niezależnie jak jego kupony zostały rozliczone.

Bonus w formie środków bonusowych trafi na konto gracza w poniedziałek po zakończeniu danego etapu.

Kod promocyjny na Cashback „KOD500”

Na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

Bonus za rejestrację bez depozytu od LvBet

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus nowym graczom. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, a w zamian bukmacher przyzna darmowe środki na grę w wysokości 20 PLN.

Jednak to nie wszystko. Bukmacher zwiększa dwa pierwsze depozyty, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic
Następny artykułUS OPEN darmowy bonusy od bukmachera BetClic
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.