Specjalną ofertę promocyjną typerom tenisa przygotował bukmacher Betclic Polska. Wystarczy zagrać kupon wielozdarzeniowy aby na konto typera poza wygraną gotówką trafił bonus o wartości 40 PLN.

Betclic i Misja: Tenis – bonus 40 PLN dla fanów obstawianie tenisa

Betclic i Misja: Tenis – bonus 40 PLN dla fanów obstawianie tenisa

Trzeba powiedzieć, że obecnie fani tenisa nie mogą narzekać na nudę. Bowiem rozgrywane są regularnie turnieje, w tym French Open.

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher Betclic, który posiada akcję „Misja tenis”, a jest ona aktywna do 6 czerwca do godziny 23:59. Chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

40 PLN dla typerów French Open

Zadaniem graczy jest zawarcie kuponu AKO, na którym to będą znajdować się typy wyłącznie z tenisa. Mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”. Istotne jest to, aby kurs łączny wynosił minimum 20 PLN, zaś stawka nie może być mniejsza niz 20 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Użytkownik, którego zagrany zakład okazał się wygrany to super. Bowiem poza wygrana gotówką otrzyma on premię w wysokości 40 PLN.

Bonus do 550 PLN na początek w Betclic

Na start każdy nowy gracz u bukmachera Betclic Polska może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. W przypadku, gdy faworyci Cię zawiodą otrzymasz zwrot całej stawki. Maksymalnie może on wynieść nawet 550 PLN.

Cashback będzie aktywny jedynie wtedy, gdy gracz wpisze specjalny kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 PLN bonusu od Betclic na finał Ligi Europy
Następny artykułBezpieczne 100 PLN na mecz Polska – Słowacja w STS
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.