Bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom – „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. Wszyscy typerzy, którzy zaczną obstawiać mecze mogą liczyć darmowe środki. Na pewno jest o co walczyć, poniieważ co tydzień kwota 25 000 PLN zostanie podzielona pomiędzy graczami.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy

Bonus dla graczy za obstawienie meczy

Owszem obecnie oferty bukmacherów w żadnym wypadku nie są zbyt bogate. Wynika to z tego, że korona wirus bardo mocno dał się we znaki również sportowców. Skutkiem tego jest, że praktycznie każda dyscyplina obecnie jest zawieszona.

Jednak mimo wszystko obecnie regularnie są rozgrywane mecze w E-sporcie, gdzie to rozgrywki toczą się na normalnych zasadach, ja miało to wcześniej. I właśnie ta dyscyplina zyskała niewątlenie sporą ilość typerów na przestrzeni ostatnich tygodni.

W związku z tym bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim graczom „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród w tej akcji wynosi, aż 25 000 PLN.

Gracz, który chce z niej skorzystać musi mieć na uwadze, że obowiązkowo trzeba się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie koniecznie trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej akcji.

Darmowy bonus za typerów.

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji może już zawierać kupony. W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, na którym to musi być równo cztery typy.

Zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Kurs typu nie może być mniejszy niż 1.50, zaś minimalna stawka to 15 PLN.

Typer sam wybiera z jakiej dyscypliny będą pochodzić typy, ponieważ dostępne są wszystkie zdarzenia, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie.

Kod promocyjny w BetClic

Należy mieć na uwadze, że w każdym okresie rozliczeniowych, który trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59 typer ma prawo oddać pięć zakładów promocyjnych.

Na koniec każdego etapu pula nagród, czyli 25 000 PLN zostanie podzielona pomiędzy graczami, których zakłady spełniają powyższe warunki promocji oraz okazały się wygrane.

Aktualny kod na bonus bez wpłaty własnej w STS.

Bukmacher STS w swojej ofercie promocyjnej posiada pakiet powitalny, w którym typerzy już na sam początek mogą liczyć na pewną gotówkę.

Użytkownik, który dokona rejestracji, a poza tym wpisze specjalne hasło promocyjne —>>> BETONLINE otrzyma pewne 29 PLN i to bez dokonywania depozytu.

Na kolejne środki gracz może liczyć pod warunkiem, że dokona swojego pierwszego depozytu. Wówczas otrzyma bonus równowartości wpłaty, a maksymalnie na jego konto może trafić do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTurniej STS. Wirtualne Sporty i Betgames – 15000 PLN w puli!
Następny artykułBetclic i Misja: Esport – bonus 40 PLN dla fanów obstawiania pojedynków w grach komputerowych.
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.