Legalny bukmacher STS online zmniejsza ryzyko przegranej swoim graczom za obstawienie skoków narciarskich. Typerzy za przegrany kupon mogą w prezencie otrzymać 50 PLN.

Bonus do 50 PLN za obstawienie skoków narciarskich u bukmachera STS

Bonus do 50 PLN za obstawienie skoków narciarskich u bukmachera STS

Trzeba powiedzieć, że pierwszy weekend w skokach narciarskich zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ zawodnicy będą rywalizować w zawodach drużynowych i indywidualnych na skoczni A. Małysza w Wiśle.

Z tej okazji bukmacher przygotował specjalną ofertą promocyjną „Zakład bez ryzyka do 50 PLN”, w której można liczyć na zwrot części stawki. Gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Zwrot stawki za przegrany kupon:

Dopuszczone są w ramach akcji „Zakład bez ryzyka do 50 PLN” kupony zarówno SOLO, ale i AKO, ale muszą spełniać one następujące warunki:

  • zdarzenia z oferty przedmeczowej lub na żywo, ale muszą zostać rozliczone do 22 listopada do godz. 23:59
  • minimum jedno zdarzenie związane z skokami narciarskimi w Wiśle
  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.85
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Jeśli się okaże, że faworyci Cię zawiedli to mała strata, ponieważ otrzymasz zwrot 50% stawki za jaki został zawarty zakład. Maksymalna kwota na jaką może liczyć każdy typer to, aż 50 PLN.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje graczom limitowany pakiet powitalny na sam start o łącznej wartości 1229 PLN:

  • darmowy bonus o wartości 29 PLN
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wyłącznie w momencie, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy u bukmachera Betclic Betclic na Ligę Mistrzów i Ligę Europy
Następny artykułExtra 30 PLN dla wszystkich graczy na Mikołajki od Fortuny
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.