Bukmacher Etoto zmniejsza ryzyko dla swoich graczy na zakłady z tenisa. W razie przegranego kuponu bukmacher zwraca 25% stawki i tak co tydzień! Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Zwrot do 100 PLN za przegrany kupon u bukmachera Etoto

Zwrot do 100 PLN za przegrany kupon u bukmachera Etoto

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u operatora Etoto, a poza tym wcześniej dokonał minimum dwóch wpłat może wziąć udział w tej akcji.

Co ważne w tym wszystkim chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać na stornie bukmachera Etoto.

Jest to promocja tygodniowa i trwa od od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59 i tak do odwołania. Jednak należy pamiętać, że zagrany kupon musi zostać zagrany i rozliczony na przestrzeni jednego tygodnia rozliczeniowego.

Dopuszczalne przez operatora są zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, na których znajdują się jedynie zdarzenia z tenisa. Minimalna kurs każdego ze zdarzeń to 1.02.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon to 50 PLN, ale z promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który dokonać zagrania kuponu i spełnia on powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako przegrany może liczyć na 25% stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN. Jednak należy pamiętać, że na przestrzeni jednego tygodnia rozliczeniowego można otrzymać jeden bonus.

Chcąc otrzymać bonus należy po rozliczeniu kuponu kliknąć opcję POP – UP izatwierdzić. To sprawi, że środki bonusowe trafią na konto typera do 20 min.

Bonus 20 PLN za rejestrację bez wpłaty

Bukmacher Etoto przyznaje darmowy bonus w wysokości 20 PLN dla graczy, którzy założą nowe konto i przyjdą poprawnie proces weryfikacji danych.

Środki trafią na konto gracza bez dokonania żadnego depozytu!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułHappy Hours u bukmachera Fortuna na Mistrzostwa Europy U21
Następny artykułBukmacher Etoto rozdaje darmowy bonus 40 PLN co weekend
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.