Najnowszy pakiet powitalny dla swoich graczy wprowadza bukmacher STS, który za założenie konta i pierwszy depozyt oferuje bonus nawet o 1200 PLN. Jednak to nie wszystko! Zobacz co ten operator oferuje dla nowych typerów.

Darmowy bonus dla nowych graczy u bukmachera STS

Darmowy bonus dla nowych graczy u bukmachera STS

Najnowszy pakiet powitalny jest skierowany do tych graczy, którzy nie posiadają konta u bukmachera STS.

Chcąc liczyć na darmowy bonus nie trzeba nigdzie zgłaszać się, ani też zapisywać. Warunek podstawowy jest to założenie konta na stronie bukmachera STS, a następnie dokonanie pierwszego depozytu.

Po pierwszej wpłacie można liczyć na darmowy bonus w wysokości depozytu, czyli gracz dokonał wpłaty w wysokości 900 PLN , jej równowartość otrzyma w formie środków bonusowych. Maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Bonus zostanie przyznany automatycznie na konto typera.

Co istotne w tym wszystkim bonus dotyczy jedynie pierwszej wpłaty.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację od bukmachera Totolotek bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus za darmo u legalnego bukmachera STS

Warto jest wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, ponieważ w zamian bukmacher przyzna bonus w wysokości 29 PLN na zakłady bukmacherskie.

Środki trafią a konto gracza bez dokonanie żadnego depozytu. Środki są do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Oferta bukmacherska STS

Ten bukmacher oferuje swoim graczom szeroką ofertę spotkań przedmeczową oraz na żywo, praktycznie każdej dyscypliny sportu, gdzie każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Dodatkowo użytkownicy tego operatora mogą liczyć na darmową STS TV, gdzie to w pełni legalnie mogą oglądać wydarzenia sportowe online na żywo.

Poza tym ten operator często oferuje swoich graczom częste promocję, a zawieranie kuponów można dokonywać z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej.


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułPromocja na Boks. Zwrot stawki u legalnego bukmachera Forbet
Następny artykułForbet zmniejsza przegrane na polskie zespoły w Pucharach
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.