We wtorek 19 listopada reprezentacja Polski rozegrana ostatni pojedynek podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Rywalem ekipy Brzęczka będzie Słowenia. W związku z tym bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której to zmniejsza przegrane o 50%.

Darmowy kod promocyjny od bukmachera STS 2020

Darmowy kod promocyjny od bukmachera STS 2020

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Oferta ważna jest graczom do 19 listopada 2019 do godz. 20:45. Typer swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

W ramach tej promocji kwalifikują się zarówno kupony SOLO jak i AKO. Na każdym rodzaju zakładu musi znajdować się typ specjalny “Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto, a w meczu Polska strzeli minimum 3 bramki”. Gracz, który natomiast wybiera zakład wielozdarzeniowy to musi pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone najpóźniej do godziny 23:59 dnia 20.11.2019.

Betfan kod promocyjny

Bukmacher STS wymaga, żeby kupon został zagrany za dokładna kwotę 28 PLN. Należy jednak pamiętać, że z tej akcji są wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który wygrał kupon AKO chcąc otrzymać całą wygraną lub freebet to wszystkie typy oprócz zdarzenia specjalnego muszą zostać rozliczone jako wygrane.

Jaki kod promocyjny u bukmachera STS ?

Bukmacher STS oferuje swoim graczom promocję powitalną, gdzie to na start można otrzymać freebet o wartości 20 PLN i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Poza tym gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na darmowe środki równowartości depozytu, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN. Poza tym pierwszy kupon u bukmachera STS objęty jest Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza, zaś jak okaże się, ze faworyci Cię zawiedli to bukmacher STS dokona zwrotu stawki, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 200 PLN.

Chcąc dokona aktywacji pakietu powitalnego należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji bonusu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS. Darmowy bonus na mecz Izrael – Polska
Następny artykuł„Black Friday” bonus od bukmachera Fortuna na start
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.