Legalny bukmacher BetClic oferuje graczom promocję „Piłkarski Jackpot”. W ramach tej akcji wystarczy poprawnie wytypować spotkania dziewiętnastej kolejki PKO Ekstraklasy, aby oprócz wygranej otrzymać extra bonus.

BetClic: Darmowe bonusy

BetClic: Darmowe bonusy

Ta oferta promocyjna skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a dodatkowo wcześniej gracz dokonał minimum jednej wpłaty.

Użytkownik, który chce wziąć udział w konkursie musi się do niego zapisać do dnia 13 grudnia 2019 r. 18:00. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic Polska, a następnie w zakładce tej akcji.

Bukmacher BetClic dopuszcza wyłącznie zakłady AKO, na których znajdować się mogą tylko zdarzenia z dziewiętnastej kolejki PKO Ekstraklasy.

Zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, a dopuszczone są jedynie podstawowe typy tj.”1 x 2″, wygrana gospodarzy/gości lub remis.

Betfan kod promocyjny

W ramach tej serii spotkań dojdzie do takich pojedynków jak chociażby Legia Warszawa vs Wisła Płock, Śląsk Wrocław vs Lech Poznań, Wisła Kraków vs Pogoń Szczecin.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może zagrać maksymalnie dziesięć kuponów, a stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN. Zakłady zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki, a do tego został rozliczony jako wygrany to oprócz wygranej kwoty pomiędzy graczami zostanie podzielona pula nagród 10 000 PLN.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Gracz, który wpisze kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym może liczyć na pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, aż do 510 PLN.

Wystarczy zagrać dowolny kupon i jak okaże się on wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona mu zwrotu całej kwoty Maksymalnie typer może otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotolotek najnowszy kod promocyjny na bonus 2098 PLN
Następny artykułBetclic daje 40 PLN na NBA. Obstawianie z kasą w Misji Basket!
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.