Leglany bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną na osiemnastą kolejkę włoskiej Serie A. Wystarczy wytypować poprawnie osiem meczy, aby poza wygrywaną gotówką otrzymać extra środki.

Betclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?

Betclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?

Śmiało można powiedzieć, że przed nami ciekawy weekend we włoskiej Serie A. Dojdzie przecież do kilku ciekawych konfrontacji, jak chociażby Inter vs Juventus, Napoli vs Fiorentina czy też Atalanta vs Genoa.

To sprawia, że każdy gracz może wziąć udział w ofercie „Piłkarski Jakcpot” trzeba się do niej zarejestrować na stronie www.Betclic.pl, a jest ona dostępna jest graczom wyłącznie do 16 stycznia do godziny 15:00.

35 000 PLN dla typerów włoskiej Serie A:

Promocja „Piłkarski Jackpot” polega na zagraniu kuponu AKO, na którym musi znajdować się dokładna ilość ośmiu spotkań:

  • Bologna vs Verona
  • Torino vs Spezia
  • Sampdoria vs Udinese
  • Napoli vs Fiorentina
  • Crotone vs Benevento
  • Sassuolo vs Parma
  • Atalanta vs Genoa
  • Inter vs Juventus
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Na każde z wyżej wymienionych pojedynków gracz musi oddać typy wyłącznie z oferty przedmeczowej, które to w dodaktu muszą być w formacie „1 lub x lub 2 (wygrana gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości)”.

Dodać jest warto, że każdy użytkownik ma prawo zagrać pięć kuponów, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Gracze, którzy poprawnie wytypują te mecze to poza wygrana gotówką będą mogli cieszyć się z extra środków. Bowiem bukmacher Betclic online podzieli pomiędzy nimi kwotę 35 000 PLN.

Pewne 550 PLN na start w Betclic Polska:

Legalny bukmacher Betclic Polska online każdemu graczowi oferuje na start ubezpieczony zakład. Cashback będzie aktywny wyłącznie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli faworyci Cię zawiodą nie stracisz gotówki. Wspomniany operator odda stawkę kupony, a maksymalnie może ona wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMisja Święta w Betclic – do 100 PLN bonusu
Następny artykułBonusy powitane u legalnych bukmacherów w Polsce 2021
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.