Legalny polski bukmacher BetClic oferuje ciekawą promocję, w której to można zgarnąć darmowy bonus w wysokości 40 PLN za trafienie dwóch kuponów.

Bonus dla aktywnych graczy od bukmachera BetClic

Bonus dla aktywnych graczy od bukmachera BetClic

Ta akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Warto jest wiedzieć, że chcąc wziąć udział w tej promocji należy się do niej zapisać jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następne na postronnie tej akcji.

W tej promocji kwalifikują się jedynie pojedyncze, na których znajdują się typ z oferty przedmeczowej lub LIVE z piłki nożnej. Kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.70.

Stawka kuponu musi wynosić minimum 20 PLN.

Kupony zagrane za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej akcji. Poza tym udziału w tej promocji nie biorą kupony z wykorzystaną opcją Cashout.

bonus bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

BetClic kod promocyjny nad start:

Bukmacher BetClic oferuje Cashback, czyli zakład bez ryzyka nawet do 500 PLN na start nowym graczom.

Chcąc skorzystać z tej akcji należy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas formularzu rejestracyjnego.

Po wpisaniu tego kodu bukmacher BetClic aktywuje Cashback. Pierwszy kupon po rejestracji będzie bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie na konto gracza może trafić zwrot o wartości 500 PLN.

Natomiast w razie wygrana kuponu cała kwota trafi na konto typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic: darmowy kod promocyjny
Następny artykułSporty wirtualne: darmowe bonus za aktywność od bukmachera LvBet
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.