Bukmacher Betclic Polska z okazji meczów pucharowych oferuje specjalną ofertę promocyjną swoim graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej. Wystarczy zawrzeć kupon AKO, aby liczyć na ewentualną premię w wysokości 40 PLN.

Betclic rozdaje gotówkę graczom na typowanie meczy

Betclic rozdaje gotówkę graczom na typowanie meczy

Dodać jest warto, że na pewno emocji czysto sportowych w najbliższych dniach na pewno nie zabraknie. Bowiem dojdzie do kilku niezwykle emocjonujących potyczek, jak m.in. Benfica vs Bayern Monachium, Manchester United vs Atalanta, PSV vs Monaco, czy też Napoli vs Legia Warszawa.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Pewny zakład” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana oferta aktywna jest graczom do 21 października do godziny 23:59.

Gwarantowane 40 PLN za typowanie mecz od Betclic

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu AKO, na którym to będą znajdować się same mecze z europejskich pucharów z piłki nożnej. Dodatkowo kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 4.00, zaś na kuponie musi znajdować się minimum pięć zdarzeń.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

W przypadku, gdy faworyci Cię nie zawiodą i wszystkie typy okażą się wygrane to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku jednego błędu typer otrzyma zwrot stawki do 40 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, gdzie to można liczyć na zakład bez ryzyka do 550 PLN. Jednak chcąc dokonać aktywacji Cashback należy wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik otrzyma zwrot stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy dla typerów za obstawienie meczy od Betclic
Następny artykułEkspert + to szansa na 20 000 PLN za obstawianie meczy w Fortunie
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.