Wraz z powrotem PKO Ekstraklasy po przerwie zimowej bukmacher STS przygotował najnowszy pakiet powitalny graczom, w którym to na start można otrzymać bonus bez wpłaty własnej 29 złotych, bonus za depozyt do 1200 złotych i zakład bez ryzyka do 200 złotych. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE”.

Darmowy kod promocyjny 2020 STS!

Darmowy kod promocyjny 2020 STS!

Z tej oferty powitalnej może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera STS.

Typerzy, którzy chcą skorzystać z tej oferty muszą dokonać rejestracji konta wyłącznie w czasie trwania promocji, czyli w dniach od 6 lutego od godz. 01:00 do 9 lutego do godz. 23:59.

Konto założyć można jedynie na stronie www.STS.pl. Ten proces nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, ponieważ trzeba tam podać swoje podestowe dane, jak imię czy nazwisko.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS

Gracz, który chce skorzystać z pakietu powitalnego koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu typer otrzyma już na start darmowe środki w wysokości 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Betfan kod promocyjny

Premia za wpłatę do 1200 złotych od STS

Użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu może liczyć na darmowe środków wysokości pierwszej swojej wpłaty. Maksymalnie może otrzymać nawet 1200 złotych. Kwota jaką otrzyma gracz wynika jedynie z wartości jaką wpłacił:

Przykład: Użytkownik dokonał depozytu w kwocie 1000 złotych, drugie tyle otrzyma w prezencie. Razem gracz będzie posiadał 2000 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Zakład bez ryzyka do 200 złotych od STS

W ramach tego pakietu powitalnego bukmacher STS oferuje pierwszy zakład bez żadnego ryzyka do 200 złotych. Wystarczy, że gracz zagra dowolny kupon, a w razie przegranej otrzyma zwrot całej stawki, aż do 200 złotych.

Jednak należy pamiętać, że zakład objęty Cashbackiem musi zostać rozliczony do 9 lutego do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna bonus za obstawienie meczy. Darmowa premia do 100% dla graczy.
Następny artykułBetgames w STS – jak grać w karty online?
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.