Specjalna ofertę promocyjną na KSW 59 przygotował legalny bukmacher eFortuna. Wystarczy zagrać kupon, na którym będzie znajdować się minimum jeden typ z wspomnianego wydarzenia, a w zamian typer otrzyma premię o wartości 100 PLN.

Darmowa kasa na KSW 59 od Fortuny

Darmowa kasa na KSW 59 od Fortuny

Trzeba dodać, że ciekawych walk podczas gali KSW 59 na pewno nie zabraknie. W walce wieczoru zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego, który przez ostatnie półtora roku nie stoczył żadnej walki.A poza tym w klatce pojawią się Antun Račić (25-8-1, 13 Sub) vs Sebastian Przybysz (7-2, 4 KO, 1 Sub), czy też Damian Janikowski (5-3, 3 KO, 1 Sub) vs Jason Radcliffe (16-7, 10 KO, 4 Sub).

Z okazji gali „KSW 59” bukmacher www.eFortuna.pl przygotował specjalną ofertą promocyjną swoim graczom, w której to można otrzymać dodatkowe środki. Promocja „Bonus na KSW 59” dostępna jest wyłącznie w dniu 20 marca.

100 PLN dla graczy na KSW 59

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są niezwykle proste. Bowiem należy zagrać zakład wielozdarzenowy, który musi spełniać następujące warunki:

  • kurs nie mniejszy niż 2.00
  • minimum jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej na KSW 59
  • stawka minimalna 200 PLN
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Po spełnieniu powyższych warunków promocji gracz otrzyma w prezencie 100 PLN. I to nie ma znaczenia, jak jego kupon okazał się rozliczeniowy.

Bonus bez depozytu w Fortunie 2021:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy założą konto u bukmachera eFortuna i wpiszą kod promocyjny „BETONLINE” mogą liczyć chociażby na bonus o wartości 20 PLN i to bez żadnej wpłaty.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu typer otrzyma premię równowartości wpłaty do 2000 PLN, a także pierwszy zakład jest bez ryzyka do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot w Betclic. Darmowa gotówka dla graczy
Następny artykułBetclic oddaję kasę za przegrany kupony. Pewny zakład na dzisiaj
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.