Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom promocję, w której przyzna bonus za aktywność. Można maksymalnie otrzymać do 500 PLN.

EuroVolley 2019: bonusy za aktywność od BetClic

EuroVolley 2019: bonusy za aktywność od BetClic

Oferta skierowana jest do graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie wejść w zakładkę „siatkarski Cashout„.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 12 do 19 września. Polega zawieraniu kuponów SOLO lub AKO, na których będą znajdować się typy jedynie z Mistrzostw Europy w siatkówce. Bukmacher dopuszcza zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Kurs kuponu promocyjnego nie może być mniejszy niż 1.50.

Stawka kuponu jest dowolna jak i ilość kuponów na jednego gracza.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację od bukmachera Fotua bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Na koniec tej akcji bukmacher dokona zsumowania kwoty wszystkich kuponów spełniających powyższe warunki, a następnie przyzna bonus 10% łącznej kwoty stawek. Każdy użytkownik może maksymalnie otrzymać 500 PLN.

BetClic: Darmowy kod promocyjny na start

Bukmacher BetClic oferuje pierwszy zakład bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Otrzymać można nawet do 500 PLN.

Chcąc skorzystać z tej akcji wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas rejestracji.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułUS OPEN darmowy bonusy od bukmachera BetClic
Następny artykułCzy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.