Bukmacher Betclic nagradza aktywnych swoich graczy. Wystarczy obstawiać mecze, aby oprócz wygranej gotówki otrzymać dodatkowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie o wartości 60 PLN.

„Misja Sport” w Betclic. Bonus 60 PLN dla typerów za obstawienie meczy

„Misja Sport” w Betclic. Bonus 60 PLN dla typerów za obstawienie meczy

Na przeciw swoim aktywnym graczom wychodzi legalny bukmacher Betclic Polska. Wystarczy obstawiać mecze, aby w ramach akcji „Misja Sport” otrzymać dodatkowe 60 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Wspomniana oferta dostępna jest graczom do 5 czerwca do godz. 23:59. Chcąc z niej skorzystać trzeba do niej dołączyć. Poprzez zrealizowanie dwóch czynności. Wejście na stronę www.Betclic.pl, a następnie kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Misja Sport”.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy:

Bukmacher Betclic dopuszcza wyłącznie zakłady pojedyncze i wielozdarzeniowe, tzw. SOLO i AKO, na których musi znajdować się dowolna ilość zdarzeń. Jednak kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.50.

Użytkownik sam wybiera z jakiej dyscypliny będą zdarzenia. Bowiem bukmacher Betclic dopuszcza typy z całej swojej oferty, ale koniecznie muszą one pochodzić z oferty przedmeczowej.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Minimalna stawka każdego kuponu promocyjnego to 20 PLN. Warto jest mieć na uwadze, że promocją nie jest objęty żaden zakład zawarty za środki bonusowe.

Jeśli minimum trzy kupony okazały się wygrane, to gracz oprócz wygranej gotówki otrzyma 60 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betclic:

Wszyscy nowi gracze, którzy chcą rozpocząć obstawienie meczy u bukmachera Betclic mogą skorzystać z Cashbacka, czyli zakładu bez ryzyka. Ten rodzaj bonusu będzie aktywny użytkownikom pod warunkiem, że wpiszą oni specjalne hasło promocyjne –>> KOD550.

Wówczas, jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota najdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot 100% stawki. Najwyższy bonus, jaki może trafić na konto gracza to, aż 550 PLN.

Nie można również zapominać o innych promocjach, jakie bukmacher Betclic online oferuje swoim graczom. Bowiem dostępna jest chociażby akcja „Multi+”, w której to użytkownicy mogą wygrywać większą gotówkę nawet o 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS zakład bez ryzyka do 230 PLN dla graczy z specjalnym kodem promocyjnym.
Następny artykułLegalny poker w Polsce. Bonus dla graczy do 50 PLN w STS
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.