Ogromną popularnością cieszy się nowa usługa u bukmachera STS, czyli Betgames. Dostępne są tam przecież takie gry, jak chociażby poker. W dodatku można w nie grać legalnie i za prawdziwe pieniądze.A w najbliższych dniach wszyscy użytkownicy poza wygraną poza otrzymać kolejne środki.

Gry karciane online w STS. Wygrywaj więcej.

Gry karciane online w STS. Wygrywaj więcej.

Natomiast bukmacher STS rozdaje darmowe środki na grę aktywnym użytkownikom. Wystarczy zawierać zakłady z STS Betgames, aby poza wygraną gotówką otrzymać darmowe środki.

Oferta promocyjna „Obstawiaj Betgames i wygrywaj podwójnie” dostępna jest wszystkim użytkownikom do 19 lipca do godz. 23:59. Pamiętać, żeby obowiązkowo zapisać się do tej akcji na stronie www.STS.pl. Ten proces co najważniejsze zajmie dosłownie chwilę.

STS Betgames – 50 PLN w formie bonusu:

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej kwalifikują się wyłącznie kupony SOLO, których kurs nie minimalny może wynosić mniej niż 2.00. W dodatku na kuponie mają prawo znajdować się jedynie typy z gier karcianych, takich jak:

  • poker
  • wojna
  • bakarat
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Na koniec promocji bukmacher STS dokona zsumowania stawek za wszystkie wygrane zakłady, a następnie przyzna bonus 10% tej wartości:

Przykład: Łączna suma wszystkich wygranych kuponów spełniające powyższe warunki promocji wyniosła 300 PLN. Wówczas użytkownik otrzyma premię o wartości 30 PLN.

Pamiętać jest warto, że każdy użytkownik ma prawo otrzymać jeden bonus, którego maksymalna kwota to 50 PLN.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS należy do wąskiego grona operatorów, którzy przyznają darmowe środki za dokonanie rejestracji i to bez dokonania wpłaty.

Użytkownik, który założy konto, a poza tym wpisze hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym otrzyma darmowe 29 PLN i to bez dokonywania depozytu.

Natomiast ten gracz, który zdecyduje się dokonać pierwszego depozytu otrzyma automatycznie premię wysokości dokonanej wpłaty, a może ona wynieść nawet 1200 PLN.

Poza tym warto jest mieć na uwadze, że użytkownicy, którzy regularnie obstawiają mecze u bukmachera STS, co tydzień mogą liczyć na darmowe środki. A mianowicie wspominany operator dzieli co poniedziałek pulę nagród 35 000 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMisja: Sport czyli wygraj 3 zakłady i odbierz 60 pln w Betclic Polska
Następny artykułTyper PKO Ekstraklasy. Piłkarski Jackpot w Betclic z pulą 10 000 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.