Legalni bukmacherzy działający w Polsce, jak chociażby Fortuna, BetFan, STS oraz BetClic oferuje graczom pakiety powitalne, w których to już na start gracz mogą otrzymać freebet bez depozytu, bonusy za pierwszą wpłatę, czy też zakłady bez żadnego ryzyka.

Bonusy powitalne 2020

Bonusy powitalne 2020 Polskich bukmacherów online

Jednak trzeba wiedzieć, że bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracze wpiszą odpowiedni kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym. Dokładny ich spis znajduje się poniżej.

Fortuna: Freebet 20 PLN + zakład bez ryzyka do 115 PLN + bonus do 1000 PLN

Darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie o wartości 20 PLN trafią na konto każdego gracza, który dokona rejestracji konta u bukmachera Fortuna oraz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracji.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz może liczyć na kolejne promocje. Typer otrzyma premię o wartości depozytu, aż do 1000 PLN. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 115 PLN.

Kupon jak okaże się przegrany to bukmacherem Fortuna dokona zwrotu stawki do 115 PLN. Jak faworyci nie zawiedli, to cała kwota znajdzie się na koncie.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację od bukmachera Fotua bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

BetFan: Bonus do 3000 PLN + Cashback do 100 PLN + gra bez podatku

Łącznie trzy pierwszy wpłaty u bukmachera BetFan objęte są promocją, za które gracz otrzymuje bonus równowartości wpłaty. Za każdy z tych depozytów typer może otrzymać nawet 1000 PLN.

Poza tym pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli jak zakład okaże się przegrany to operator dokona zwrotu stawki.

Kod jaki trzeba wpisać podczas rejestracji u tego bukmachera to „BetFan”.

Jednak nie można zapominać, że gra u tego operatora w dalszym ciągu można grać bez podatku. Wystarczy zagrać kupony AKO, na którym znajdują się minimum trzy typy, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.45.

Betfan kod promocyjny

STS: Freebet 29 PLN bez depozytu + bonus do 1200 PLN

Największą premię za rejestrację konta i to bez depozytu oferuje graczom bukmacher STS. Wystraczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE”, aby otrzymać darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Poza tym pierwsza wpłata u tego operatora jest objęta promocją, a może liczyć na bonus równowartości depozytu do 1200 PLN. Bukmacher STS to nie jedyna firma, która daje graczom tak dużo.

BetClic: Cashabck do 510 PLN

Bukmacher BetClic jest jednym z najnowszych operatów działających w Polsce. Oferuje on w swoim pakiecie powitalnym – pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN.

Cashback będzie aktywny pod warunkiem, że użytkownik wpisze kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułDarmowe bonus za rejestrację bez wpłaty własnej i specjalna premia do 5000 PLN u bukmachera TotalBet
Następny artykułBonus za obstawienie meczy za darmo od STS
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.