Legalny bukmacher BetCris Polska online oferuje wszystkim graczom specjalną akcję promocyjną „Kasa na okrągło”, w której to każdy typer może otrzymać darmową kasę nawet o wartości 140 PLN i to bez zagrania nawet kuponu.

Darmowe 20 PLN codziennie od bukmacher BetCris

Darmowe 20 PLN codziennie od bukmacher BetCris

Z oferty promocyjnej „Kasa na okrągło” może skorzystać każdy z użytkowników, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera www.BetCris.pl.

Gracz, który takie posiada może już korzystać codziennie z limitowanej promocji „Kasa na okrągło” i liczyć na darmowe bonusy. Każdego dnia na konto typera może trafić nawet 20 PLN.

Gwarantowane freebety dla typerów

Warunki akcji są bardzo proste. Bowiem wystarczy zakręcić kołem fortuny i odpowiedź poprawnie na wylosowane pytanie w czasie 15 sekund!

Bonus bez wpłaty własnej u legalnego bukmachera Fortuna

Jeśli to się uda, gracz otrzyma od bukmachera BetCris freebet o wartości 20 PLN. Na przestrzeni natomiast tygodnia na konto typera może trafić nawet 140 PLN. A za otrzymane środki można obstawiać mecze!

Jaki jest kond promocyjny w BetCris?

Zakłady bukmacherskie BetCris Polska online w swoim pakiecie powitalnym oferują graczom pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 200 PLN. To sprawia, że w momencie przegranej typer nie straci gotówki.

Jednak należy mieć na uwadze, że Cashback należy aktywować. Dokonać można tego jedynie poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest również warto, że cały proces założenia konta zajmie zaledwie kilka chwil.


MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawiaj i wygrywaj więcej u bukmachera Fortuna. Extra bonusy dla typerów.
Następny artykułBonusy dla typerów Ligi Narodów w Forutnie. Pula nagród 20 000 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.