W związku z odbywającymi się Mistrzostwami Europy do lat 21 bukmacher Fortuna oferuje dla swoich graczy promocję, w której zwiększa wygrane o 14%.

Wygrywaj więcej podczas EURO U21

Wygrywaj więcej podczas EURO U21

Każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna może wziąć udział w tej akcji.

Warto jest pamiętać, że promocja Happy Hours trwa jedynie podczas spotkań Polaków w fazie grupowej, czyli w dniach 19 i 22 czerwca w godzinach 16:00 – 18:00.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tez się zapisywać. Jednak chcąc liczyć na większą wygraną należy w godzinach trwania promocji dodać do kuponu bonus Happy Hours.

Promocja dotyczy jedynie kuponów AKO lub maxikombi, na których znajdują się minimum trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej bukmachera.

Dopuszczalne są zdarzenia z piłki nożnej z wyłączeniem zakładów z wirtualnych sportów.

Darmowy bonus u bukmachera. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka za jaki musi zostać zawarty kupon musi wynieść minimum 20 PLN. Kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z promocji.

Ta akcja nie łączy się z Superofertą, Hitem Dnia oraz bezpiecznym zakładem.

Kupony, które maja bonus Happy Hours nie podlegają wcześniejszej wypłacie.

Gracz, który dokonał zagrania kuponu, a spełnia on powyższe warunki promocji, a dodatkowo został rozliczony jako wygrany to jego wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14% przez bukmachera.

Bonus dla nowych graczy od bukmachera Fortuna

Warto jest pamiętać, że bukmacher Fortuna przyznaje darmowy bonus za założenia konta. Wystarczy, że podczas rejestracji gracz wpisze kod promocyjny BETONLINE, w zamian dostanie 20 PLN i to bez dokonania wpłaty.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu można liczyć na zakład bez ryzyka oraz bonus do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet dla nowych graczy od bukmachera Forbet. Bonus do 2050 PLN
Następny artykułPromocja u legalnego bukmachera Etoto na tenis
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.