Legalny bukmacher eFortuna online zmniejsza wszystkim użytkownikom przegrane za obstawienie meczy. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, aby liczyć na mniejszą przegraną. Co tydzień na konto każdego typera może trafić nawet 30 PLN.

Fortuna rozdaje bonusy wszystkim swoim graczom. Pewne 90 PLN

Fortuna rozdaje bonusy wszystkim swoim graczom. Pewne 90 PLN

Warunki promocji „Poniedziałkowy Farciarz” są niezwykle proste. A do tego jest na pewno co typować, ponieważ oferta bukmachera eFortuna jest bogata. Poza tym rozgrywane są mecze w większości dyscyplin.

Wspomniana oferta promocyjna aktywna jest użytkownikom wyłącznie 10, 17, 24 i 31 stycznia w godzinach 16:00 – 18:00 u legalnego bukmachera www.eFortuna.pl. Nadmienić jest warto, że to tej oferty nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani zapisywać.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy:

Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest do dokonanie depozytu w wysokości minimum 30 PLN na swoje konto. Następnie gracz musi zagrać dowolny kupon wielozdarzeniowy, tzw. AKO, który będzie spełniał następujące warunki:

  • minimum cztery zdarzenia
  • wyłącznie zdarzenia z oferty LIVE
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

W przypadku, gdy na zakładzie będzie jedna pomyłka to gracz otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść do 30 PLN. Nadmienić jest warto, iż każdy użytkownik w każdy dzień trwania tej promocji może liczyć na jeden bonus.

Nowy kod promocyjny w Fortunie 2022:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną każdemu użytkownikowi na sam start, gdzie to można liczyć na darmowe 20 PLN za samo założenie konta i to bez żadnej wpłaty.

Dodatkowo pierwszy kupon objęty jest Cashbackiem do 600 PLN. W dodatku to nie wszystko. Gracz, który zdecyduje sie dokonać drugiej wpłaty otrzyma premię 100%, aż do 2100 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne użytkownikom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A warto jest dodać, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTurniej Czterech Skoczni: Bonusy dla typerów od Fortuny
Następny artykułTypy bukmacherskie online – Jak poprawić swoje wyniki?
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.