Podczas najbliższego weekendu, tj. 11 – 13 marca zaplanowano Mistrzostwa Świata w Vikersund. Na tą okazję każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z specjalnej promocji bukmachera STS, w której to można liczyć na darmowe środki nawet o wartości 50 PLN.

Bonusy za obstawienie skoków nafciarskich od STS

Bonusy za obstawienie skoków nafciarskich od STS

Na pewno Biało – Czerwoni nie są głównymi faworytami do medalu. Lecz, jak Igrzyska Olimpijskie pokazały Polacy są wstanie sprawić niespodziankę. Potencjał mamy, ale dyspozycja naszych skoczków nie zawsze jest za darmo.

Natomiast bukmacher STS wychodzi swoim graczom na przeciw i oferuje specjalną akcje promocyjną „Bezpieczne 50 PLN. Obstaw MŚ w Vikersund”. Grac,z który jest zainteresowany tą ofertą musi do niej się zapisać na stronie www.STS.pl, a trwa ona w dniach od 11 do 13 marca do godziny 23:59.

Bezpieczne 50 PLN za typowanie skoków narciarskich

Warunki promocji „Bezpieczne 50 PLN. Obstaw MŚ w Vikersund” są bardzo czytelne i proste. I co istotne nie ma ukryć „haczyków”.

Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym to koniecznie musi znajdować się co najmniej jedne typ pochodzący z oferty LIVE dotyczącego MŚ w skokach narciarskich o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację od bukmachera Fotua bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Jeśli zakład okaże się wygrany to super! Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast, jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ otrzyma zwrot w wysokości 50% stawki do 50 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy rozpoczną obstawienie meczy u bukmachera STS online mogą liczyć na specjalny pakiet powitalny, w której to można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości dokonanego depozytu, aż do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra nagrody dla typerów za obstawienie meczy w Fortunie.
Następny artykułBonusy powitalne dla nowych graczy – jak wypada Betfan na tle konkurencji?
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.