Bukmacher eWinner online nagradza każdemu nowego użytkownika za obstawienie meczy z piłki nożnej. Co weekend na konto typera może trafić nawet 50 PLN i to bez żadnego znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

50 PLN co weekend za obstawienie meczy

50 PLN co weekend za obstawienie meczy

A co obstawiać z piłki nożnej na pewno jest, ponieważ mecze toczą się w większości czołowych lig europejskich, jak Premier League, Bundeslidze, Serie A, LaLidze, Ligue 1, czy też PKO Ekstraklasie. Dodatkowo w tych rozgrywkach są to ostatnie starcia, w których nie ma już żadnych kalkulacji.

Naprzeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher eWinner PL, który oferuje akcję promocyjną „Futbol totalny” dostępną w każdą sobotę i niedzielę, aż do odwołania.

Użytkownik, który chce skorzystać z powyższej oferty koniecznie musi mieć na uwadze, że obowiązkowo jest do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl.

Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w promocji „Futbol totalny” jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego za równą kwotę 49 PLN. Na zakładzie promocyjnym koniecznie muszą znajdować się same mecze z piłki nożnej i to z dowolnych rozgrywek. Jednak nadmienić jest warto ważny aspekt, a mianowicie, że kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

Darmowy bonus 1640 PLN od bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Za zagranie kuponu spełniającego powyższe warunki promocji gracz otrzyma OD RAZU freebet o wartości 25 PLN i to bez żadnego znaczenia, jak zakłąd został rozliczony. Co weekend na konto każdego gracza trafi bonus o wartości 50 PLN.

Aktualny kod promocyjny w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL oferuje najnowszy pakiet powitalny każdego graczowi. Już pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem, gdzie w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot 100% stawki do 110 PLN.

Dodatkowo po dokonaniu drugiego depozytu na konto każdego typera trafia równowartości depozytu, aż do 500 PLN.

Lecz konieczne jest to, aby wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, ze powyższe bonusy od razu będą aktywne.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 1640 PLN na start z kodem promocyjnym!
Następny artykułBukmacher eWinner zmniejsza przegrane. Extra 100 PLN dla każdego gracza.
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.