Legalny bukmacher Fortuna w każdy piątek, w którym gra polska Ekstraklasa oferuje swoim graczom promocję „Happy Hours”. Podczas tej akcji wspomniany bukmacher zwiększa wygrane graczom o 14%.

Fortuna „Happy Hours”

Fortuna „Happy Hours”

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom, w każdy piątek kiedy mecz rozegrają drużyny PKO Ekstraklasy. Najbliższa okazja ku temu jest już dzisiaj, czyli w 25 października.

W tej akcji kwalifikują się kupony AKO, na których musza znajdować się minimum trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej. Jednak należy wiedzieć, że kupon promocyjny musi zostać zagrany w godzinach 17:00 – 18:00, a gracz musi do niego dodać bonus kursowy „happy hours”.

Betfan kod promocyjny

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako wygrany to automatycznie bukmacher Fortuna zwiększy wygraną o 14%.

Fortuna kod promocyjny na start

Bukmacher Fortuna oferuje na start swoim graczom takie bonusy jak:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • bonus równowartości depozytu do 1000 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji. To sprawi, że bukmacher Fortuna dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWielka Gra Betclic. Konkurs bukmacherski z pulą nagród 15.000 PLN!
Następny artykułDarmowy kod promocyjny u bukmachera Milenium
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.