Bukmacher Forbet w związku z występami naszych drużyn w europejskich pucharach w tym tygodniu oferuje dla swoich graczy promocję, w której to zmniejsza ryzyko przegranej. Można otrzymać nawet 100% stawki za przegrany kupon.

Mniejsze przegrane u bukmachera Forbet na europejskie puchary

Mniejsze przegrane u bukmachera Forbet na europejskie puchary

Akcja skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest dla użytkowników do 10 lipca do godz. 19:00. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek konieczny podczas tej akcji jest to zagranie kuponu, na którym będą tylko trzy spotkania: Bate – Piast, Europa FC – Legia oraz Dunajsk – Cracovia. Oddany typ musi pochodzić na zwycięstwo polskich ekip. Należy jednak pamiętać, że w promocji nie kwalifikują się kupony zagrane systemem.

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon musi wynosić dokładnie 49 PLN lub 149 PLN. Należy jednak pamiętać, że kupon zagrany za środki bonusowe jest wykluczony z tej akcji.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Jeżeli kupon zagrany spełnia powyższe warunki, a będzie na nim jeden błąd to bukmacher przyzna 100% zwrotu, przy dwóch lub trzech błędach będzie to połowa stawki.

Zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto gracza najpóźniej do 12 lipca do godz. 16:00.

Promocja na start:

Bukmacher Forbet ma niezwykle ciekawą promocję na start dla swoich graczy, w której to zwiększa trzy pierwsze depozyty:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

To sprawia, że łącznie można otrzymać nawet 2000 PLN.

Poza tym gracz, który wpisze kod promocyjny BETONLINE otrzyma w gratisie 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja dla nowych graczy u bukmachera STS
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt o 50%. Maksymalnie do 200 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.