Jeszcze tylko dzisiaj, tj. w środę 2 października można skorzystać z promocji bukmachera BetClic – „Combi Crush”. Wspomniany operator przyznaje darmowy bonus 50 PLN za przegrany kupon z Ligi Mistrzów.

Darmowy bonus 50 PLN za przegrany kupon od BetClic na Ligę Mistrzów

Darmowy bonus 50 PLN za przegrany kupon od BetClic na Ligę Mistrzów

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest graczom do środy 2 października do godz. 21:00. Gracz, który chce wziąć udział w akcji „Combi Crush” musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej promocji kwalifikują się jedynie kupony AKO, których kurs łączy musi wynieść co najmniej 5.00. Warto jest wiedzieć, że bukmacher BetClic wymaga, aby na kuponie znajdowało się co najmniej pięć zdarzeń.

Wszystkie typy na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej na pojedynki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

W środowy wieczór zostaną rozegrane chociażby takie rywalizacje jak Barcelona – Inter, Lipsk – Lyon czy też Lille – Chelsea.

Minimalna stawka kuponu to 50 PLN, ale z tej akcji wykluczone są automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Bukmacher BetClic przyzna darmowy bonus dla gracza o wartości 50 PLN pod warunkiem, że jego kupon został rozliczony jako przegrany, a spełnia powyższe warunki promocji.

Każdy typer w ramach tej akcji może otrzymać JEDEN bonus. Darmowe środki od bukmachera BetClic znajdują się na koncie gracza w dniu 3 października.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Betclic?

Legalny bukmacher BetClic przyznaje bonus nowym graczom w postaci zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510, aby bukmacher dokonał aktywacji Cashbacku.

Wspomniany operator dokona zwrotu 100% stawki za jaką gracz dokonał zagrania kuponu, który okazał się przegrany. Maksymalnie można otrzymać 510 PLN. W razie wygranej cała kwota trafi na konto gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?
Następny artykułDarmowy voucher 40 PLN od bukmachera STS
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.