Najnowszy pakiet powitalny nowym graczom przygotował bukmacher eForuna. Typerzy poza standardowym bonusem o wartości 2230 PLN mogą otrzymać extra 30 PLN z okazji Mikołajek do wykorzystania na obstawianie meczy.

Pewne 30 PLN dla wszystkich graczy od bukmachera eFortuna z okazji Mikołajek

Pewne 30 PLN dla wszystkich graczy od bukmachera eFortuna z okazji Mikołajek

Warto jest zaznaczyć, że bukmacher eFotuna ma bardzo ciekawy pakiet powitalny, ponieważ już na sam start można liczyć na 20 PLN za założenie konta, premię równowartości depozytu do 2000 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN. Jednak w dniach od 5 do 6 grudnia każdy gracz może jeszcze otrzymać extra 30 PLN. To sprawia, że bonus powitlany może wynieść nawet 2260 PLN.

Warunki oferty „30 za 30 – bonus za pierwszy depozyt” są bardzo proste. Wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie www.eFortuna.pl w dniach od 5 do 6 grudnia do godziny 23:59. Cały proces zajmie dosłownie chwilę, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Bonus bez depozytu na start:

Warto jest mieć na uwadze, żeby podczas rejestracji konta wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, ze gracz dokona wcześniej niż wspomnianych bonusów.

Dodatkowo po wersyfikacji danych na jego koncie znajdzie się pewne 20 PLN. Te środki znajdą się na koncie użytkownika i to bez żądnej wpłaty. Otrzymane środki gracz będzie mógł wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

100% premii za depozyt i 30 PLN Extra:

Po dokonaniu pierwszego depozytu każdy użytkownik będzie mógł liczyć na extra bonus równowartości dokonanej wpłaty. Warto jest mieć na uwadze, że maksymalnie można otrzymać nawet 2000 PLN:

Przykład: Użytkownik dokonał swojego pierwszego depozytu w wysokości 1200 PLN. W prezencie otrzyma taką samą wartość, ale w formie środków bonusowych.

Z okazji Mikołajek bukmacher eFortuna dodaje 30 PLN graczom. Pod warunkiem, ze pierwsza wpłata była równa lub większa niż 30 PLN.

Zakład bez ryzyka do 210 PLN

Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu każdy gracz może liczyć na zakład bez ryzyka, aż do 210 PLN.

Wystarczy zawrzeć dowolny kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI i jeśli okaże się, że faworyci zawiedli otrzymasz zwrot całej stawki.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPuchar Świata w Wiśle 2020: Pewne 50 PLN od bukmachera STS
Następny artykułMisja Święta w Betclic – do 100 PLN bonusu
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.