Bukmacher STS rozdaje gotówkę wszystkim graczom za obstawienie meczy. Typerzy do 7 czerwca oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na dodatkowe środki i do każdego dnia.

Obstawiaj mecze LIVE i odbierz bonus

Obstawiaj mecze LIVE i odbierz bonus

Gracze znowu coraz częściej zaczynają obstawiać u bukmacherów. Nie da się ukryć, że przyczyna tego jest bardzo prosta. Coraz więcej rozgrywek wróciło do zmagań i tym samym oferty bukmacherów są znacznie bogatsze.

To sprawiło, że legalny bukmacher STS oferuje każdemu graczowi darmowe środki za obstawienie meczy w ramach akcji „Ekstra 35 PLN”, która dostępna jest do 7 czerwca.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez wykonanie dwóch prostych czynności. Pierwsza z nich jest to zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie użytkownik musi kliknąć w guzik „Weź udział”, a znajduje się on w zakładce tej oferty.

Wygrywaj darmowe środków za obstawienie meczy

Po spełnieniu powyższych warunków gracze maja prawo już obstawienie mecze. Dopuszczone przez bukmachera STS w ramach tej oferty są wyłącznie zakłady AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.50. A stawka minimalna nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Typerzy mają prawo typować wszystkie dyscypliny, jakie są aktualne w ofercie bukmachera STS. Jednak istotne w tym wszystkim jest to, że na zakładzie mogą być wyłącznie zdarzenia z oferty „na żywo”.

Kod promocyjny w BetClic

Wszyscy użytkownicy każdego dnia mogą liczyć na jeden bonus o wartości 5 PLN oprócz wygranej. Pod warunkiem, że zakład spełnia powyższe warunki promocji.

Bonus powitalny w STS. Pewne 1229 PLN dla każdego.

Każdy nowy gracz, którzy dokona rejestracji konta, a poza tym wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą:

  • darmowe środki bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości depozytu do 1200 PLN

Na uwadze trzeba mieć, że jest to jedyna możliwość, aby wpisać te hasło. Później gracz takiej nie będzie posiadał.

Podkreślić trzeba o usłudze bukmacher STS, czyli Betgames. Gracze mogą obstawiać i grać za prawdziwe pieniądze chociażby w pokera online. I to co najważniejsze legalnie i zgodnie z polskim prawem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykułTyper Bundesligi. Piłkarski Jackpot w Betclic z pulą 30 000 PLN.
Następny artykułSTS zakład bez ryzyka do 230 PLN dla graczy z specjalnym kodem promocyjnym.
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.