Bukmacher eFortuna online oferuje graczom specjalną promocję na zmagania eliminacyjne do MŚ 2022 w piłce nożnej. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby liczyć na dodatkową kasę w promocji „Ekspert +”. A pula nagród można powiedzieć jest dosyć okazała, bo wynosi 20 000 PLN.

Piłkarski Jackpot z pulą nagród 20 000 PLN

Piłkarski Jackpot z pulą nagród 20 000 PLN

A śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawe dni związane z eliminacjami do MŚ 2022 w piłce nożnej. Bowiem dojdzie do takich konfrontacji, jak m.in. Włochy vs Szwajcaria, Grecja vs Hiszpania, Urugwaj vs Argentyna, czy też Paragwaj vs Chile.

W dodatku każdy z użytkowników może liczyć na promocję „Ekspert +”, która jest dostępna wyłącznie u legalnego bukmachera www.eFortuna.pl i aktywna do 11 listopada do godziny 18:00.

20 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy

Bukmacher eFortuna online od graczy w promocji „Ekspert +” wymaga zagrania kuponu wielozdarzeniowego tzw. AKO za minimum 5 PLN, na którym to muszą znajdować się następujące mecze:

  • Azerbejdżan – Luksemburg
  • Armenia – Macedonia Płn.
  • Rumunia – Islandia
  • Słowacja – Słowenia
  • Grecja – Hiszpania
  • Włochy – Szwajcaria
  • Austria – Izrael
  • Bośnia i Herc. – Finlandia
  • Paragwaj – Chile
  • Urugwaj – Argentyna
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Istotne jest to, aby na każde z tych spotkań oddać typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które dodatkowo będą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali te konfrontacje to poza wygraną gotówką będą mogli liczyć na dodatkowe środki. A dokładnie podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej 2021 w Fortunie:

Wszyscy nowi użytkownicy bukmachera eFortuna online na sam start mogą liczyć ze specjalnego pakietu powitalnego, w którym to można otrzymać: 20 PLN za założenie konta i to bez żadnego depozytu oraz pierwszego bezpiecznego kuponu do 600 PLN.

Jednak wyżej wymienione bonusy będą dostępne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba to, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewny zakład na europejskie puchary w Betclic
Następny artykułTurniej Czterech Skoczni: Bonusy dla typerów od Fortuny
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.