W związku z sobotnim Gran Prix Polski w żużlu bukmacher STS oferuje swoim graczom darmowy voucher o wartości 40 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.


GP Polski w żużlu darmowy voucher

GP Polski w żużlu darmowy voucher

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, ale wcześniej nie dokonali żadnej wpłaty.

Promocja dostępna jest typerom do soboty 5 października do godz. 23:59.

Warunki tej akcji bardzo proste i w żadnym wypadku nie są skomplikowane. Najpierw trzeba pobrać aplikację mobilną STS ze strony www.sts.pl, a następnie ją zainstalować. Ten proces zajmie dosłownie kilka minut.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację od bukmachera Fotua bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Po czym trzeba zalogować się do pobrać aplikacji mobilnej i wyrazić chęć odebrania bonusu. Jedynie tego można dokonać w bocznym menu aplikacji „Bonusy i akcje„.

Too wszystko sprawi, że na konto gracza trafi darmowy voucher o wartości 40 PN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera STS

Nowi graczy, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera STS i wpiszą kod promocyjny BETONLINE na start mogą liczyć na darmowe bonusy.

Na start gracz otrzyma freebet o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Natomiast po dokonaniu pierwszej depozytu bukmacher przyzna bonus równowartości wpłaty. Użytkownik maksymalnie może otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra bonus 50 PLN od bukmachera BetClic na Ligę Mistrzów
Następny artykułDarmowy bonus do do 500 PLN od bukmachera BetClic
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.