Bukmacher STS oferuje graczom promocję „Mobilny bonus 25 PLN”. W ramach tej akcji każdy gracz może otrzymać darmowy voucher o wartości 25 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty!

Freebet za darmo od STS 2020

Freebet za darmo od STS 2020

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika bukmachera STS, który posiada zweryfikowane konto! Jednak co istotne wcześniej nie korzystał z aplikacji mobilnej tego wspomnianego operatora.

Gracze z tej promocji mogą skorzystać najpóźniej do 31 grudnia do godz. 23:59.

Pierwsza czynność w ramach tej akcji jest to pobranie aplikacji mobilnej ze strony bukmachera STS.pl, a następnie zainstalowanie jej na urządzeniu mobilnym telefonie bądź tablecie. Cały ten proces zajmie graczowi dosłownie kilka chwil.

Betfan kod promocyjny

Następnie pozostaje już wyrazić chęć odebrania vouchera o wartości 25 PLN. Trzeba to zrobić poprzez zalogowanie się na swoje konto u bukmachera STS z aplikacji mobilnej i zatwierdzić bonus w sekcji „Akcje i bonusy” w bocznym menu aplikacji.

Użytkownik, który spełni powyższe warunki promocji otrzyma w gratisie darmowy środki o wartości 25 PLN i to bez dokonana depozytu.

Bonus za darmo od bukmachera STS 2020

Legalny bukmacher STS oferuje graczom bonus za darmo o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Środki znajdą się na koncie typera pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Dodatkowo pierwsza wpłata u bukmachera STS jest objęta promocją. Gracz otrzyma bonus równowartości depozytu. Na konto gracza maksymalnie może wpłynąć 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic daje 40 PLN na NBA. Obstawianie z kasą w Misji Basket!
Następny artykułDarmowe bonus za rejestrację bez wpłaty własnej i specjalna premia do 5000 PLN u bukmachera TotalBet
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.