Bukmacher STS oferuje darmowy freebet o wartości 11 PLN za aktywność swoim graczom. Wystarczy zagrać co najmniej cztery kupony na przestrzeni jednego tygodnia, aby otrzymać darmowy bonus.

STS bonus za darmo

STS bonus za darmo

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a do tego wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja składa się z okresów rozliczeniowych, które trwają od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. Na przetrzebi etapu gracz musi zagrać co najmniej cztery kupony i one w tym samym czasie muszą zostać rozliczone.

Podczas tej akcji bukmacher STS dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść co najmniej 1.85.

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia będą znajdować się na kuponie.

Betfan kod promocyjny

Bukmacher STS wymaga, żeby w ramach tej akcji KAŻDY kupon został zagrany za równą kwotę 11 PLN. Należy jednak pamiętać, że z akcji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Darmowe freebet o wartości 11 PLN trafi na konto gracza po warunkiem, że użytkownik spełnia powyższe warunki promocji. Środki trafią na konto gracza niezależenie od tego jak kupony zostały rozliczone.

Na przestrzeni każdego etapu, każdy gracz może otrzymać JEDEN bonus.

STS kod promocyjny na start:

Bukmacher STS oferuje nowym graczom pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać: freebet bez dokonania wpłaty własnej o wartości 29 PLN oraz bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN.

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitanego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus do do 500 PLN od bukmachera BetClic
Następny artykułWielka Gra Betclic. Konkurs bukmacherski z pulą nagród 15.000 PLN!
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.