Bukmacher Milenium oferuje nowym graczom pakiet powitalny, gdzie to można liczyć na freebet 20 PLN, bonus 1500 PLN i zakład bez ryzyka. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego BETONLINE.

Jaki bonusy na start dla nowych graczy w Milenium?

Jaki bonusy na start dla nowych graczy w Milenium?

Z tego pakietu powitalnego może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie korzystał z usług bukmachera Milenium.

Krok pierwszy w ramach tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.milenium.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Chcąc odblokować pakiet powitalny wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji. Warto jest wiedzieć, że później już możliwości wpisania nie będzie.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty bukmacher Milenium przyznaje bonus równowartości depozytu, gdzie gracz maksymalnie może otrzymać nawet 1500 PLN. Wysokość środków bonusowych uzależniona jest od wpłaty.

Użytkownik, który wpłacił co najmniej 50 PLN, otrzyma w dodatku darmowy freebet o wartości 20 PLN.

Betfan kod promocyjny

Cashback do 150 PLN u bukmachera Milenium

Gracz, który zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym dokona aktywacji Cashbacku, czyli pierwszego kuponu bez ryzyka.

Jeśli okaże się on przegrany to bukmacher Milenium dokona zwrotu całej stawki. Maksymalnie gracz może otrzymać 150 PLN. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza/

Większe wygrane o 14% u bukmachera Milenium

Aktywni gracze bukmachera Milenium mogą liczyć codziennie na Happy Hours. Godziny jej trwania dostępne są na stronie operatora. W tej akcji bukmacher zwiększa wygrane swoim graczom o 14%!

Poza tym kupon musi spełniać poniższe warunki:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna kupony bez podatku na zakłady z piłki nożnej
Następny artykułAktualny kod promocyjny bukmachera PZBuk na bonus 500 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.