Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom najnowszą promocję „siatkarski cashback”. Podczas tej akcji wspomniany operator przyznaje darmowy bonus do 500 PLN na kupony z siatkówki.

Siatkówka i bonus od Betclic

Siatkówka i bonus od Betclic

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest typerom od 4 do 15 października.

Jednak należy pamiętać, że gracz, który chce skorzystać z oferty „siatkarski cashback” musi się do niej zapisać. Można to zrobić wyłącznie na stornie www.betclic.pl, a następnie na podstronie tej oferty.

Następnie pozostaje już zagranie kupnu SOLO lub AKO, których kurs łączny będzie wynosił co najmniej 1.50. Jednak należy pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z siatkówki, oprócz siatkówki plażowej.

Betfan kod promocyjny

Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo, a jest z czego wybierać. Bowiem przed nami chociażby kolejna seria zmagań w Pucharze Świata.

Stawka kuponu jest dowolna, ale należy pamiętać, że wykluczone z tej akcji są wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Na koniec akcji bukmacher BetClic dokona zsuwania wszystkich stawek zagranych kuponów spełniających powyższe warunki promocji, a na koniec przyzna bonus równowartości 10% kwoty zakładów kwalifikujących, np. gracz zagrał kupny na kwotę 1500 PLN w zamian otrzyma gratis 150 PLN.

Warto jest wiedzieć, że środki trafią na konto gracza niezależenie od rozliczenia kuponu. Każdy gracz maksymalnie może otrzymać 500 PLN. Bonus znajdzie się na koncie typera w dniu 16 października.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Nowi gracze bukmachera BetClic, którzy wpiszą kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka.

Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to w zamian operator dokonania im zwrot stawki. Maksymalnie można otrzymać 510 PLN. Natomiast w przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy voucher 40 PLN od bukmachera STS
Następny artykułDarmowy kupon od bukmachera STS
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.