Ciekawą promocję dla swoich graczy posiada bukmacher TOTALBet,w której to nagradza swoich graczy bonusami w kwocie minimum 50 PLN codziennie do 31 sierpnia. Wystarczy się zalogować i sprawdzić czy się nie jest na liście wygranych.


Legalny bukmacher nagradza bonusami aktywnych graczy darmowymi bonusami

Legalny bukmacher nagradza bonusami aktywnych graczy darmowymi bonusami

Promocja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBET.

Losowanie odbywa się codziennie, aż do 31 sierpnia.

Chcąc wziąć udział w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy to mieć aktywny kupon danego dnia, którego stawka musi wynieść minimum 1 PLN.

Losowanie odbywa się codzienne o godz. 16:00.

Lista zwycięzców jest dostępna na stronie bukmachera od godz. 19:00.

Darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Fortuna. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz, który znajdzie się na liście zwycięzców chcąc otrzymać bonus musi zalogować się na swoje konto na stronie bukmachera TOTALBet w godzinach 19:00 – 20:00, a także potwierdzić chęć otrzymania bonus poprzez klikniecie: „Zapoznałem się z Regulaminem Loterii TOTALbet Lucky Look i odbieram nagrodę”

Użytkownik który znajdzie się na liście zwycięzców, a także zaloguje się na konto i potwierdzi chęć otrzymania bonusu automatycznie otrzyma bonus wysokości minimum 50 PLN.

Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana przez użytkownika to przechodzi ona do puli na następny dzień.

Bonus za rejstrację bez depozytu:

Bukmacher TOTALBet posiada promocję skierowaną do nowych graczy. Wystarczy dokonać rejestracji konta i poprawnie przejść proces weryfikacji danych, w zamian operator przyzna bonus w wysokości 10 PLN i to bez dokonania żadnego depozytu.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Etoto zmniejsza przegrane na siatkarską Ligę Narodów. Zwrot do 100 PLN
Następny artykułZwrot 100% stawki za przegrany na sporty wirtualne u bukmachera TOTALBet
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.