Limitowaną ofertę promocyjną graczom na zmagania ze sportów wirtualnych przygotował legalny bukmacher STS. W ramach akcji „Ekstra 25 PLN na sport wirtualne”, każdy gracz może otrzymać darmowe środki co tydzień i to niezależenie od tego, jak zakład zostały rozliczone.

Bonus za obstawienie sportów wirtualnych

Bonus za obstawienie sportów wirtualnych

Nie da się ukryć, że obecnie obstawienie sportów wirtualnych przeżywa prawdziwy „buum”. wynika to z proste jednej przyczyny, korona wirus sprawił, że rozgrywana jest niewielka ilość spotkań i tym samym odbiło się to wyraźnie na oferty bukmacherów.

Jednak nie tak się ukryć, że kolejny plus sportów wirtualnych jest to fakt, że mecze są rozgrywane są stosunkowo szybko i tym samym można zarobić naprawdę dobre pieniądze, np. spotkanie piłki nożnej zdecydowanie krócej w porównaniu do prawdziwego meczu. To wszystko sprawia, że typerzy w dosyć szybko są wstanie powiększyć swój stan konta.

Bonus na sporty wirtualne w STS

W związku z tym legalny bukmacher STS przygotował promocję graczom „Ekstra 25 PLN na sporty wirtualne”. W ramach tej akcji każdy gracz może co tydzień otrzymać darmowy bonus za obstawienie meczy i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Gracz, który chce skorzystać z tej akcji koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć zakładkę „Ekstra 25 PLN na sport wirtualne”, która znajduje się w sekcji „Bonusy”.

Kod promocyjny w BetClic

Następnie trzeba dokonać obrotu na kwotę co najmniej 300 złotych w czasie jednego okresu rozliczeniowego, tj. od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie kupony SOLO lub AKO, których kurs całkowity musi wynieść nie mniej niż 2.00, a mogą na nich znajdować się wyłącznie same zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Spełniłeś warunki? Świetnie. Za swoją regularną grę otrzymasz od bukmachera 25 złotych i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Kod promocyjny w STS:

Legalny bukmacher STS oferuje każdemu graczowi pakiet startowy, w którego skład wchodzą:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości
  • premia za pierwszy depozyt do 1000 złotych

Wyżej wymienione bonus będą aktywne wyłącznie w momencie, kiedy gracz wpisze hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Poza tym należy pamiętać, że obecnie gracze mecze mogą obstawiać wyłącznie przez internet.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 25 złotych dla każdego gracza od STS Betgames. Poker online w Polsce.
Następny artykułTurniej STS. Wirtualne Sporty i Betgames – 15000 PLN w puli!
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.