Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi, który typują zmagania w NBA oferuje bukmacher STS. Wystarczy zawrzeć kpon SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się co najmniej jeden typ związany z NBA.

Finały NBA 2021. Bonusy pewne od STS

Finały NBA 2021. Bonusy pewne od STS

Emocji podczas każdego ze spotkań w NBA nigdy nie brakuje. A co dopiero mówić w starciach finałowych. A o ostatecznie zwycięstwo w rozgrywkach w tym sezonie powalczą ze sobą Phoenix Suns – Milwaukee Bucks.

Za typowanie tych spotkań każdy z użytkowników może liczyć na ekstra bonusy w ramach promocji „Bonus na finały NBA do 140 PLN”. Chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba do nie dołączyć na stronie www.STS.pl. Jest ona aktywna graczom w czasie trwania finałów NBA.

Gwarantowane 140 PLN dla graczy za typowanie NBA

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są niezwykle proste i czytelne dla każdego z użytkowników. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, który będzie spełniał następujące warunki:

  • minimum 1 zdarzenie związane z finałem NBA
  • kurs łączny nie mniejszy niż 1.85
  • stawka minimalna kuponu 50 PLN
Kod promocyjny w BetClic

Każdy użytkownik za spełnienie warunków promocji może 20 PLN w czasie każdego spotkania finałowego. Łącznie typerzy mogą liczyć maksymslanie na premię o wartości 140 PLN.

Bonus bez depozytu w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za rejestrację konta
  • premię równowartosci dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne typerom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBezpieczne 100 PLN na mecz Polska – Słowacja w STS
Następny artykułSTS Cashback 100 PLN na eliminacje do europejskich Pucharów
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.