Niezwykle ciekawą ofertę dla graczy oferuje legalny bukmacher Betclic Polska. Bowiem w promocji „Multi Misja” każdy z typerów może liczyć na extra bonusy za obstawienie meczy. Na konto każdego z użytkownika można otrzymać nawet 200 PLN.

Multi Misja w Betclic

Multi Misja w Betclic

Śmiało można powiedzieć, że na pewno jest co obstawiać u bukmachera Betclic. Bowiem oferta jest bardzo bogata, a do tego przed nami niezwykle ciekawe sportowy weekend. Oprócz piłkarskich hitów czeka nas chociażby gala FAME MMA 11.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Multi Misja” musi koniecznie do niej się zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana akcja jest aktywna jest wyłącznie do 3 października do godziny 23:59.

Gotówka dla graczy za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • dowolne zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej, jak i na żywo
  • kurs łączny nie mniejszy niż 3.00
  • minimalna ilość dwóch zdarzeń
  • stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN
Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację od bukmachera Fotua bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Typerzy, którzy zagrali zakłady, które spełniają powyższe warunki promocji poza wygraną gotówką będą mogli liczyć na extra kasę:

  • 3 kupony wygrane – 40 PLN
  • 5 kuponów wygranych – 80 PLN
  • 10 kuponów wygranych – 200 PLN

Nagrody na kontach graczy znajdują się najpóźniej w dniu 5 października do godziny 17:00.

Nowy kod promocyjny w Betclic:

Legalny bukmacher Betclic online na sam start mogą liczyć na pierwszy bezpieczny kupon. Jednak Cashback będzie aktywny graczom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli kupon okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy bukmacherskie dla graczy na europejskie puchary od Betclic
Następny artykułPewny zakład na europejskie puchary w Betclic
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.