Specjalną promocję powitalna „20 + 20” przygotował bukmacher TotalBet. Już za dokonanie samej rejestracji gracz otrzyma premię 20 PLN. Kolejne cztery freebety o wartości 5 PLN każdy znajdzie się na koncie użytkownika po tym jak wykona cztery czynności.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej dla każdego

Darmowy bonus bez wpłaty własnej dla każdego

Z promocji „20+20” może skorzystać każdy gracza, który ma minimum osiemnaście lat, ale wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera TotalBet.

Warunki tej promocji są proste i w żadnym wypadku nie sprawią graczom większych problemów. Najpierw trzeba dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera www.Totalbet.pl.

W formularzu rejestracyjnym użytkownik musi podać swoje dane osobowe, m.in. imię, nazwisko oraz wiek.

Istotne w tym wszystkim jest to, że bukmacher TotalBet nie wymaga wpisania kodu promocyjnego. Nie można zapominać, ze gracz również nie musi dokonywać wpłaty, aby otrzymać te środki.

Użytkownik, który przejdzie popranie proces weryfikacji danych w prezencie otrzyma 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i bez żadnych ukrytych opłat.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację od bukmachera Fotua bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Darmowe freebety od TotalBet

Gracz, który posiada już aktywne konto u bukmachera TotalBet może liczyć na kolejne premie w wysokości 5 złotych każda. Są one przyznawane kolejno na:

  • 5 zł za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 zł za pierwszy depozyt
  • 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne

Gracz po środki nie musi nigdzie się zgłaszać, znajdą się one na koncie gracza automatycznie.

Bonus do 5000 PLN za pierwszą wpłatę od bukmachera TotalBet

Użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty na swoje konto u bukmachera TotalBet otrzyma premię.

Największy bonus jaki może znaleźć się na koncie to 5000 PLN. Nie można zapominać, że takiej premii startowej nie przyznaje, żaden inny bukmacher w Polsce.

Legalny bukmacher TotalBet oferuje graczom i to niezwykle regularnie ciekawe promocje, w których są do zgarnia bonusy oraz freebety.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy voucher 25 PLN od bukmachera STS
Następny artykułKody promocyjne u bukmacherów 2020 za darmo
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.