Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher STS. Typerzy za obstawienie sportów wirtualnych mogą liczyć na extra środki!

STS rozdaje bonusy za typowanie sportów wirtualnych

STS rozdaje bonusy za typowanie sportów wirtualnych

Warto jest dodać, że największy atut sportów wirtualnych jest taki, iż są one dostępne przez całą dobę, a poza tym mecze rozgrywane są w dosyć krótkim czasie. To przekłada się na to, że w dosyć szybkim czasie można wygrać naprawdę sporą gotówkę.

Gracz, który chce liczyć na dodatkowe środki w ramach promocji „Ekstra kasa do 30 PLN” koniecznie do tej oferty musi się zapisać na stronie www.STS.pl. A jest ona dostępna w dniach do 27 czerwca do godziny 23:59.

Gwarantowane 30 PLN na sporty wirtualne

Bukmacher STS w ramach oferty promocyjnej „Ekstra kasa do 30 PLN” dopuszcza kupony SOLO, ale i AKO, na których to koniecznie musi być minimum jeden typ ze sportów wirtualnych.

Dodatkowo stawka kuponu nie może być mniejsza niż 30 PLN, zaś kurs łączny nie mniejszy niż 1.85.

Bonus bez wpłaty własnej u legalnego bukmachera Fortuna

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super, bo gracza poza wygraną gotówką będzie mógł liczyć na dodatkowe środki. Mówiąc dokładnie otrzyma premię o wartości 30 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Bukmacher STS online na sam start oferuje każdemu graczowi ekstra kasę na sam początek. A mianowicie za każdą z trzech wpłat użytkownik otrzyma premię, która łącznie może wynieść nawet 1500 PLN.

A dodatkowo to nie wszystko, ponieważ pierwszy zakład z sportów wirtualnych, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty ubezpieczaniem. To sprawia, że w przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot stawki.

Lecz wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Kod promocyjny STS daje znacznie więcej niż inne kody bonusowe. A nadmienić jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher eWinner zmniejsza przegrane. Extra 100 PLN dla każdego gracza.
Następny artykułObstawiaj i wygrywaj więcej u bukmachera Fortuna. Extra bonusy dla typerów.
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.