Bukmacher BetClic oferuje ciekawą promocję swoim graczom. Wystarczy, że trzy kupony zostaną rozliczone jako wygrane, a w zamian operator przyzna bonus w wysokości 60 PLN.

Betclic – 60 PLN bonusu za obstawianie!

Betclic – 60 PLN bonusu za obstawianie!

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic Polska oraz dokonali minimum jednego depozytu wcześniej.

Warto jest wiedzieć, że ten operator w Polsce działa w pełni legalnie! Bowiem otrzymał licencję Ministerstwa Finansów.

Promocja dostępna jest graczom do dnia 28 lipca do godz. 23:59. Należy pamiętać, że to tej akcji należy się zapisać. A trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic przed zagraniem kuponu.

W tej akcji biorą udział kupony, których kurs łączny będzie wynosił minimum 3.00. Operator dopuszcza zarówno kupony z oferty przedmeczowej jak i LIVE. Należy jednak pamiętać, że na kuponie muszą znaleźć się minimum dwa zdarzenia.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Z tej promocji natomiast są wykluczone kupony:

  • systemowe
  • zagrane za środki bonusowe
  • z wykorzystaną opcją Cashout

Gracz, który spełnia powyższe warunki, a poza tym w okresie trwania tej promocji minimum trzy jego kupony zostały rozliczone jako wygrany otrzyma w zamian bonus w wysokości 60 PLN.

Kod promocyjny na Cashback „KOD500”

Środki bonusowe trafią na konto gracza w dniu 29 lipca.

BetClick: kod promocyjny na start

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera BetClic to jest to dobra okazja, żeby je założyć.

Należy jednak pamiętać o kodzie promocyjnym „KOD500” podczas procesu rejestracji konta. To sprawi, że zostanie aktywowany Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka do 500 PLN!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic bonus powitalny 2019. 100% do 1000 PLN dla nowych graczy!
Następny artykułZakłady LIVE większe wygrane o 10% u bukmachera Fortuna
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.