Twoje samopoczucie nie jest w tym momencie najlepsze? Wszystko jest zaś spowodowane tym, że nie za bardzo wiesz, co warto obstawiać u bukmacherów internetowych? Niektórzy doradzają kupony AKO. Co trzeba wiedzieć na ich temat? Dlaczego pod żadnym pozorem nie powinno się ruszać taśm?

Co to są kupony akumulowane?

W profesjonalnej firmie bukmacherskiej możesz obstawiać rozmaite wydarzenia. Warto zaznaczyć, że generalnie najbardziej rekomendowane są single. Są to bowiem kupony składające się tylko z jednego wydarzenia. Według wielu ekspertów, to najlepsza droga do tego, aby regularnie uzyskiwać dobre wyniki w wybranym podmiocie hazardowym. Czym są zaś kupony akumulowane? Ta opcja także jest po części polecana. Warto jednak zwrócić uwagę na pewien aspekt. Kupony AKO składają się minimum z dwóch wydarzeń. To opcja bardzo różnorodna. W końcu kupony akumulowane mogą mieć dwa warianty, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt itp. W firmie bukmacherskiej Betfan nie brakuje wyboru. Jeśli ktoś chce uzyskiwać dobre wyniki, to koniecznie musi zastanowić się nad właściwą taktyką. W przypadku kuponów akumulowanych polecane są przede wszystkim opcje składające się z dwóch wydarzeń. Dlaczego nie warto grać np. czterech typów? To już za dużo wariantów na kuponie. A im więcej opcji, tym niestety wzrastają szanse na poniesienie porażki. Dlatego należy do tego podchodzić bardzo ostrożnie. Lepiej wygrywać mniej, ale częściej.

Dlaczego nie powinno się obstawiać taśm?

Generalnie typowanie kuponów akumulowanych to niezła opcja, aby osiągać satysfakcjonujące rezultaty w opisywanym podmiocie hazardowym. Szczególnie że nie brakuje tam sporego wyboru. Możesz zatem swobodnie zdecydować się na rozmaite dyscypliny. Dodatkowo ta firma bukmacherska oferuje świetne, wysokie kursy. Nie można jednak zbyt mocno tutaj szarżować. Innymi słowy, nie powinno się typować np. taśm. Są to natomiast kupony składające się nawet z kilkunastu lub kilkudziesięciu wydarzeń. Tak, jak wspominaliśmy, rekomendowane są (jeśli chodzi o AKO) przede wszystkim duble. Od taśm należy trzymać się możliwie jak najdalej. Oczywiście, ewentualne wygrane na takich zakładach są relatywnie wysokie. Trzeba jednak podkreślić, że trudno o nich realnie myśleć. Załóżmy, że postawiłeś taśmę składającą się z jedenastu spotkań. Jeśli nie zastosowałeś żadnego dodatkowego systemu, to muszą wejść dosłownie wszystkie potyczki, aby wygrać na takim kuponie. Nie jest to proste, dlatego należy unikać typowania taśm.

Na jakie dyscypliny się zdecydować?

To kolejna ważna kwestia. W profesjonalnych firmach bukmacherskich możesz obstawiać na co dzień rozmaite sporty. Wyboru masz sporo. Najlepiej będzie, jeśli np. zdecydujesz się na typowanie tylko jednej dyscypliny. W końcu chodzi o to, by być ekspertem od konkretnego sportu. Wówczas masz większe szanse na to, by osiągać dobre wyniki w podmiotach hazardowych. Jeśli np. na co dzień oglądasz spotkania Premier League, to skup się na tych właśnie rozgrywkach itd. Postaraj się nie tylko regularnie śledzić zmagania, ale także zdobywaj coraz to więcej informacji, które będą przydatne w czasie obstawiania.

Poprzedni artykułBonusy powitalne dla nowych graczy – jak wypada Betfan na tle konkurencji?
Następny artykułNajlepszy typer UFC 273. Pula nagród 20 000 PLN dla graczy
W Polsce legalne zakłady bukmacherskie stały się bardzo popularne po wprowadzeniu ustawy hazardowej. Dzisiaj można obstawiać u legalnych bukmacherów online bez żadnych przeszkód. Polski bukmacher STS oferuje obecnie najlepszy bonus bez depozytu 29 PLN - kod promocyjny: BETONLINE