Zakład bez ryzyka taki bonus powitalny dla swoich graczy oferuje legalny bukmacher BetClic. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta, aby w zamian bukmacher BetClic dokona aktywacji bonusu.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Z tej akcji może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic.

Warunki tej akcji są niezwykle proste i czytelne dla każdego typera. Krok pierwszy jest to założenie konta na stronie bukmachera www.betclic.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu. Wystarczy wpisać tam swoje podstawie dane osobowe, jak imię czy nazwisko.

Bardzo ważne jest WPISANIE kodu promocyjnego KOD510 w procesie rejestracyjnym. To sprawi, że bukmachera dokona aktywacji bonusu bez depozytu.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STSbez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Po czym pozostaje już dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kuponu, który jest objęty promocją.

Jeśli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher Betclic dokona zwrotu stawki za jaką użytkownik zagrał kupon. Maksymalnie można otrzymać 510 PLN. W razie wygranej przez gracza cała kwota trafi na jego konta.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMistrzostwa Europy w siatkówce bonus od bukmachera BetClic
Następny artykułExtra bonus 50 PLN od bukmachera BetClic na Ligę Mistrzów
Najlepsze bonusy bukmacherskie tylko od Polski bukmacherów online. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. To wszystko dostaniemy od zakładów bukmacherskich w Polsce.